Предмет: Химия, автор: Tvoubatya3

Помогите очень срочно
!Розв'язати задачі!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

№1

Дано:

w(N) = 63,2% = 0,632

M(NxOy) = 44

Найти: NxOy - ?

Знайдемо масову частку Оксигену:

w(O) = 100% - w(N) = 100% - 63,2% = 36,8% = 0,368

Обчислимо кількість речовини О і N в сполукі:

n(N) = w(N) * M(NxOy)/M(N) = 0,632 * 44/14 = 2 моль

n(О) = w(О) * M(NxOy)/M(О) = 0,368 * 44/16 = 1 моль

Отже формула сполуки: N₂O

2)

Дано:

w(С) = 27,3% = 0,273

M(NxOy) = 44

Найти: NxOy - ?

Знайдемо масову частку Оксигену:

w(O) = 100% - w(С) = 100% - 27,3% = 72,7% = 0,727

Обчислимо кількість речовини О і С в сполукі:

n(С) = w(С) * M(СxOy)/M(С) = 0,273 * 44/12 = 1 моль

n(О) = w(О) * M(СxOy)/M(О) = 0,727 * 44/16 = 2 моль

Отже формула сполуки: СO₂

3)

М(MgCl₂) = Ar(Mg) + Ar(Cl) * 2 = 24 + 35* 2 = 94 г/моль

w(Mg) = Ar(Mg) * n/М(MgCl₂) * 100% = 24/94 * 100% = 25,53%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nastya551075