Предмет: Математика,
автор: bogdanmelnik537
СРОЧНО!!!!!! КОНТРОША!!!!. Купили 2 кг печива й 1 кг цукерок і за всю покупку запла- тили 50 грн. Скільки гривень коштує кілограм печива, якщо цукерки дорожчi за печиво на 8 грн, Б. 14 грн. B. 22 грн. г. 24 грн. А. 12 грн.
Приложения:
necheporukmasha:
Акаунт можна новий створити
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Пусть печенье Х
а конфеты Х +8
тогда 2 кг печенья = 2 х грн
1 кг конфет = 1 ( х+8) грн
вместе Х+8 +2 х = 50
тогда3 х = 42
х = 14 грн - стоимость печенья
14+8 = 22 грн - стоимость конфет
Проверим: 14*2+22 = 28+22 = 50 -верно
ОТВЕТ: печенье 14 грн, конфеты 22 грн
Автор ответа:
1
Ответ: 22грн
Пошаговое объяснение:позначимо 1кг печива - х, отже кг цукерок - х +8, зкладемо рівняння2х + х + 8=503х + 8=503х=42х=14 грн - стільки коштує кг печивакг цукерок коштує 14+8=22грн.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: filatovaea03
Предмет: Физика,
автор: samsunglilya1985
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: balausahamzina300
Предмет: Литература,
автор: Make589
Предмет: Математика,
автор: pensonlaylah