Предмет: Химия,
автор: Nononekkk
До 500мл розчину цукру з масовою часткою 40% та густиною 1,5г/мл додали 40г цукру. Знайти масову частку
цукру в новому розчині. (%).
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
знаходимо масу цукруm= 500*0,25= 225г2) знаходимо масу нового розчинуm2= 900+100=1000г3) знаходимо масову частку в новому розчиніw2= (225/1000)*100%= 22,5%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: poliksadima75
Предмет: Химия,
автор: yursy07
Предмет: Математика,
автор: artyomosadchiy232
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Koluyan