Предмет: Физика,
автор: dasaablocko8
Визначити радіус колової орбіти штучного супутника Землі, період обертання якого
дорівнює 48 годин
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 67165,7 км
Объяснение:
Дано :
T = 48 ч = 172800 с
М = 6 * 10²⁴ кг
G = 6,67 * 10⁻¹¹ Н * м² / кг²
----------------------------------
R - ?
Решение :
Из кинематики мы знаем что
ацс. = ( 4π²R ) / T²
Но так же мы знаем что
g = ( GM ) / R²
приравняв ацс. = g , получим
( 4π²R ) / T² = ( GM ) / R²
4π²R³ = GMT²
R = ³√( ( GMT² ) / ( 4π² ) )
R = ³√ ( ( 6,67 * 10⁻¹¹ * 6 * 10²⁴ * 172800² ) / ( 4 * 3,14² ) ) ≈ 67165699,62 м = 67165,7 км
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: aheevbahtiyor4444
Предмет: Английский язык,
автор: tayakravtsova103
Предмет: Геометрия,
автор: ali9892516
Предмет: Химия,
автор: LerkaSmile