Предмет: Химия, автор: 24032010

Срочно!!!!!!! Встановіть формулу сполуки Сульфуру з Оксигеном​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(S) = 40%

w(O) = 60%

Найти: SxOy -?

Знайдемо кількість речовин у сполуці:

n(S) = w(S) /М(S) = 40/32 = 1,25 моль

n(O) = w(O) /М(O) = 60/16 = 3,75 моль

S : O = 1,25 : 3,75

Індекси повинні бути цілі числа, тому ділимо на менше число 1,25 і звідси маємо:

S : O = 1 : 3

Отже формула сполуки SO₃ - оксид сірки (VI)

Похожие вопросы