Предмет: Физика,
автор: timurfedaj
1. За час t=2 год автомобіль пройшов шлях s=160 км. Двигун при цьому розвиває середню потужність Р=70 к Вт при ККД=25%. Скільки пального зекономив водій за цю поїздку, якщо норма витрати палива m*=36 кг на s*=100 км шляху? Питома теплоємність згоряння палива q=42000 кДж/кг.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 9,6кг
Объяснение:
Дано:
t=2ч=7200с
S=160км
N=70кВт=70000Вт
η=25%=0,25
q=42000кДж/кг=42000000Дж/кг
mо=36кг/100км
---------------------
Δm-?
η=Ап/Аз=Nt/qm
Nt=ηqm
m=Nt/ηq=70000*7200/(0,25*42000000)=48кг
Расход топлива по норме:
m1=mo*S/100=36*160/100=57,6кг
Экономия топлива:
Δm=m1-m=57,6-48=9,6кг
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: DARK200805
Предмет: Українська мова,
автор: sofiakenuh
Предмет: История,
автор: letterboxegor
Предмет: Русский язык,
автор: robiyasotvoldieva4
Предмет: Математика,
автор: Niyazplo