Предмет: Физика, автор: adriana2006

Два елементи з ЕРС 2 В і 1,5 В, внутрішнім опором r1=r2=0,5 Ом з'єднані паралельно. Опір зовнішнього кола R = 2 Ом.

Визначити силу струму у зовнішньому колі, силу струму в батареї.

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Відповідь:

Пояснення:

Зауваження: з"єднувати батареї з різною напругою паралельно Не можна, це заборонено, але задача є задача, тому вирішуємо її так: загальна ЕРС двох батарей буде орієнтовно 1,75V   , внутрішній опір цієї батареї буде 0,5/2=0,25 Ом , сила струму в новій батареї буде

Imax=U/r0=1.75/0.25=7A

  сила струму в зовнішньому колі  буде  I=E/r0+R⇒1.75/0.25+2=0.78A

Похожие вопросы