Предмет: Другие предметы,
автор: alinaalina070320
Відстань від Полтави до Вінниці 550 км. Якою ця відстань буде на карті, якщо її масштаб 1:10000000
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
5,5см
Объяснение:
1 см на карті - 100 км
х см на карті - 550 км
х=550\100=5,5 см
Автор ответа:
8
Ответ:
550км=550000м=55000000см
55000000/10000000=5,5
ответ 5,5 см
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ilona6742
Предмет: Литература,
автор: nikiforenkoekaterina
Предмет: Алгебра,
автор: gellyyaa
Предмет: Математика,
автор: tatianaarkhipiva2019
Предмет: Алгебра,
автор: mazzumez