Предмет: Химия,
автор: igor29020
2.До розчину калій гідроксиду КОН масою 336 г з масовою часткою КОН 20% долили ферум(ІІ) хлорид. Яка маса осаду утворилася?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(раствора KOH)=336 г
w(KOH)=20 %
+FeCl2
Найти
m(Fe(OH)2)-?
Решение
2KOH+FeCl2=Fe(OH)2(осадок)+2KCl
m(KOH)=w(KOH)*m(раствора KOH)/100=20*336/100=67.2 г
n(KOH)=m/M=67.2/56=1.2 моль
n(Fe(OH)2)=n(KOH)/2=0.6 моль
m(Fe(OH)2)=n*M=0.6*90=54 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: azazaruka91
Предмет: Математика,
автор: alinazajva5
Предмет: Українська література,
автор: bugaevakaterina10
Предмет: Биология,
автор: Sonya02072009