Предмет: Физика,
автор: sampabramik345
На скільки ЕРС джерела струму відрізняється від напруги у зовнішній ділянці замкненого кола, по якому тече струм 2 А, якщо внутрішній опір джерела дорівнює 0,5 Ом?
Ответы
Автор ответа:
16
Ответ: 1В
Объяснение:
Дано:
I=2А
r=0,5 Ом
-------------
E-U-?
E=IR+Ir
IR=U
E-U=Ir=2*0,5=1В
sampabramik345:
Дай боже тобі здоров'я друже! Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bakytnurkurmanova
Предмет: Биология,
автор: kramnuchka9al
Предмет: Литература,
автор: astarzinskaa1
Предмет: Алгебра,
автор: innaburdina2013