Предмет: Физика, автор: ruslanagurda

Реостат виготовлено з нікелінового проводу довжиною 15 м та площею перерізу 1мм2 . Чому дорівнює напруга на реостаті, якщо сила струму дорівнює 4 А? Питомий опір матеріалу 4 ∙ 10-7 Ом ∙ м. А 140 б 20 В 24 г 240 ​

Ответы

Автор ответа: alexminaev
1

Ответ:

В) 24

Объяснение:

R=(p*l):s=(0,4*15):1=6 Ом

U=I*R=4*6=24 В

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: maksis180
Предмет: Алгебра, автор: гарник5
Предмет: Алгебра, автор: гарник5