Предмет: Химия,
автор: katialozovan12
знайти об'єм, кількість речовини та кількість молекул кисню,масою 640грам
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: V=v*Vm
m(O2)=640 г v(O2)=m:Mr= 640:16= 40 моль
V(O2)-? V(O2)= 40*22.4= 896 г/моль
N(O2)-? N(O2)=v*Na= 40*6.02*10^23= 240.8*10^23 молекул
v(O2)-?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: valyaivanova02
Предмет: Математика,
автор: Frikita
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Rafraf1
Предмет: Математика,
автор: Саша039