Предмет: Химия,
автор: ivanvah07
Обчисліть масу пропорції пропану С3Н8,що за нормальних умов займає об'єм 112л
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
n(C3H8)=V(C3H8)/Vm =112 л/22,4 л/моль=5 моль
m(C3H8)=n*M=5 моль * 44 г/моль=229 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: кинрпоп
Предмет: Литература,
автор: nastya240703
Предмет: Математика,
автор: german112
Предмет: Алгебра,
автор: aynurgilyazov
Предмет: Физика,
автор: аошвшв