Предмет: География,
автор: boiko1063
На висоті 400 над рівнем моря атмосферний тиск становить 715 мм ртутного столба. Визначити атмосферный тиск на висоті 3000 м
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
3000-400=2600 м
2600/100=26
26*10=260
715-260=455мм рт ст (на висоті 3000 метрів)
Объяснение:
Кожних 100 метрів з висотою атмосферний тиск падає на 10 мм рт ст
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 31122012dasha
Предмет: Русский язык,
автор: karnauxovvlad
Предмет: Биология,
автор: zzxx12
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: savchenkony