Предмет: Химия,
автор: ellaaa35781
Визначте кількість речовини і об‘єм сульфур (IV) оксиду (SO2) масою 16г
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(SO2) = 16 г
М(SO2) = 64 г/моль
Vm=22,4 л/моль
Найти
n(SO2)
V(SO2)
n(SO2) = m / M = 16 / 64 = 0,25 моль
V(SO2) = Vm *n = 22,4 * 0,25 = 5,6 л
ellaaa35781:
Дякую❤️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: tm986045
Предмет: Литература,
автор: tolkachova25
Предмет: Русский язык,
автор: insajdd032
Предмет: Математика,
автор: EpicBoom
Предмет: Математика,
автор: rak1314