Предмет: Химия,
автор: kristina95414
Визначте кількість речовиниі об‘єм сульфур(IV) оксиду(SO2)масою 16г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(SO2) = 16 г
M(SO2) =64 г/моль
Vm=22,4 л/моль
Найти
n(SO2)
V(SO2)
n(CO2) = m / M = 16 / 64 =0,25 моль
V(SO2) = Vm *n = 22,4 * 0,25 = 5,6 л
kristina95414:
Дякую❤️❤️❤️
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: viktoriakracevska
Предмет: Русский язык,
автор: tm986045
Предмет: Литература,
автор: tolkachova25
Предмет: Математика,
автор: Jannyfer