Предмет: Химия,
автор: diplom18
решите пожалуйста. задача по химии
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
m реч=6 г
m СО2=8,8 г
m Н2О=3,6 г
D(пов)=1,034
формула?
1.Молярна маса М(реч)= D(пов)*М(пов)=1,034*29=30 г/моль
2.Знаходимо кількості всіх речовин n=m/M, m=n*М
n реч=6/30=0,2 моль
n СО2=8,8/44=0,2 моль, n С=0,2 моль, m С=0,2*12=2,4 г
n Н2О=3,6/18=0,2 моль, n Н=0,4 моль, m Н=0,4 г
3.Перевіряємо чи є в речовині О: 6-2,4-0,4=3,2 г О
n О=3,2/16=0,2 моль
4.Записуємо співвідношення кількостей елементів
n С: n Н: n О=0,2:0,4:0,2=1:2:1 СН2О,
М СН2О=12+2+16=30 г/моль, метаналь
diplom18:
А молекулярная формула где
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: malnastya392
Предмет: Английский язык,
автор: tepins77
Предмет: География,
автор: vasyatkavasilich
Предмет: Химия,
автор: asemkz92
Предмет: Математика,
автор: sniper14