Предмет: Алгебра,
автор: DianaDiaan
За 6 кг апельсинів і 3 кг бананів заплатили 39 грн, а 9 кг апельсинів дорожчі за 5 кг бананів на 30 грн.Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки коштує 1 кг бананів?
Ответы
Автор ответа:
20
6а+3б=39 \:3\
9а-5б=30
2а+б=13; б=13-2а
9а-5(13-2а)=30
б=13-2а
9а-65+10а=30
б=13-2а
19а=95
б=13-2а
а=5
б=3
а=5
Відповідь: 5 грн, 3 грн.
9а-5б=30
2а+б=13; б=13-2а
9а-5(13-2а)=30
б=13-2а
9а-65+10а=30
б=13-2а
19а=95
б=13-2а
а=5
б=3
а=5
Відповідь: 5 грн, 3 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sasabezusko151
Предмет: Английский язык,
автор: mashenkap32
Предмет: Биология,
автор: kuknika02
Предмет: Алгебра,
автор: Даря310302