Предмет: Математика,
автор: savchenko197
у Петрика було 96грн.На печиво він витратив одну шосту грошей а решта грошей витратив на 8 однакових порцій морозива.Скільки коштувала 1 порція морозива?
Ответы
Автор ответа:
1
1/6 = 16 грн
96 - 16 = 80 грн
80÷8 = 10 грн - 1 порция мороженого
96 - 16 = 80 грн
80÷8 = 10 грн - 1 порция мороженого
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: asel03032007
Предмет: Математика,
автор: akotik784
Предмет: Алгебра,
автор: milss190306
Предмет: Математика,
автор: shuramaksinaсаша