Предмет: Русский язык, автор: залина2006

Выполнить синтаксический разбор Наконец он привык к городскому жилью

Ответы

Автор ответа: sashapaskal2007
0
Надеюсь правильно. Если не понятно, обращайтесь!
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: maksyusha13ff
ДАЮ 70 БАЛЛОВ, СРОЧНО



Більш як 100 років тому в Україні було відкрито знамениту Трипільську культуру, археологом .................................. в 18.......р.
2. Трипільська культура дістала свою назву від селища ..............................., де були проведені перші розкопки
3. Вікентій Хвойка вважав, що давніми предками українців були трипільці, адже вони проживали на території сучасної України, і так само були ...............................
4. Основним заняттям трипільців було ......................, адже вони вирощували просо, ячмінь, жито, пшеницю, горох. Розводили кіз, овець, свиней, корів, биків (волів).
5. Трипільці вміли виготовляти: із знарядь праці - ....................., із посуду - ..............., .................., ....................., який розмальовували червоною, жовтою та чорною фарбами, і випікали посуд у ................... (гончарних печах)
6. Вчені встановили, що трипільські племена проживали не лише між Бугом та Дніпром (Україна), а й на території сучасної ................. та ........................ ..
7. Трипільці проживали у величезних селищах, яких на той час не знав жоден народ світу. Тому вчені назвали такі поселення – ....................... містами
8. Міста-селища трипільців сягали від ............ до ............. га
9. З висоти пташиного польоту видно, що стародавні міста трипільців будувалися по ....................... від старого ядра виростали нові будинки
10. Трипільці споруджували будинки із ................ та ..................., .......................... форми
11. Про внутрішній вигляд жител трипільців вчені довідались із знайдених ними ............. моделей житла чи храму :стіни-побілені, розмальовані червоною фарбою, на столику-жертовнику – ...................., дерев’яні ..............., .............., ..............., піч, в землі: ................... верстати, ....................,
глиняні (конверти) з глиняними фігурками õ, £¯
12. Як сонячного бога трипільці шанували – ............, про це свідчать знайдені вченими статуетки
13. Трипільці захищали себе від злих духів наносячи на обличчя, руки, ноги чи тіло візерунки (...........................)
14. Трипільську культуру назвали „культурою .................................... кераміки”.
Її орнамент зберігся на традиційних в Україні ...........................................
15. Вислів „цивілізація на конях перемогла цивілізацію на волах” для трипільської культури означає, що завойовники з Пн. Європи ІІ-ІІІ тис. до н.е. зайняли територію від р. ............ (Нім.) до р. ............... (Росія), знищивши, випаливши поселення трипільців







Завданя 2
1. Дайте визначення поняттю «Месопотамія».
2. Назвіть у хронологічній послідовності стародавні держави, які існували у Месопотамії (вкажіть імена їх найвідоміших правителів). Вкажіть особливості їх історичного розвитку (господарські, політичні, культурні, духовні)
3. Назвіть стародавні держави Близького Сходу (Східного Середземномор’я). Вкажіть особливості їх історичного розвитку (господарські, політичні, культурні, духовні)
4. Назвіть стародавні імперії, що виникли на території Близького Сходу. Вкажіть імена їх найвідоміших правителів. Вкажіть особливості їх історичного розвитку (господарські, політичні, культурні, духовні).

Завданя 3
Порівняй два міста – Ніневію і Вавилон. У якому Ти хотів би жити? Чому?
Форма виконання роботи: есе (історичний твір-роздум), власна легенда, казка, лист до нащадків тощо.