Предмет: Русский язык, автор: huks

Составить диалог :
2 .10 реплик
3. Обращений 3
4. Тема летние каникулы.
Пожалуйста ребят помогите срочно надо.

Ответы

Автор ответа: akova2002
5
 -Привет, Иван!
- Привет
- Как прошли твои каникулы?
- У меня много чего было интересного, ездил(ла) на море, побывал(ла) на разных выставках, научился(лась) кататься на велике! И много всего. Катя, а ты куда-нибудь ездила?!
- Ну я мало где была.
- Рассказывай быстрее
- 1 месяц я болела, а вот на следующий...
- Не томи, говори быстрее!
- Я, как и хотела, побывала на концерте Егора Крида!!! Посетила разные театры, прочитала много книг. Вань, а ты читал книги на лето?
- Я все лето отдыхал и даже не думал про школу!
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: anastasiaodarenko200
Практична робота Тема : « Добування кисню і вивчення його властивостей» Мета : дослідити добування кисню у лабораторії, способи збирання та розпізнавання. Завдання: Запишіть у зошит номер практичної роботи, тему, мету.Перегляньте відеодослід «Практична робота №4 "Добування кисню з гідроген пероксиду, збирання, доведення його наявності» за посиланням у класрумі. Оформіть роботу за вимогами, що пропонуються нижче. Порядок виконання poбoTM: 1. Уважно переглядайте вiдеодослід. 2. Зверніть увагу на реагенти. 3.Що спостерігали. 4.Зупиняйте на паузу, зьвiдповiднi записи у зошит. Записи зошита учня 1) (1 бал). Задання 1.Добування кисню розкладом гідроген пероксиду. Гідроген пероксид Н,О, можна розкладати при нагріванні або в присутності каталізатора. Для розкладу при нагріванні побірку з гідроген пероксидом закріплюють у лапці штативу і нагрівають. Спостереження : Рівняння реакції: HO + Ozt 2) (2 бали). Задання 2. Збирання кисню методом витісненя води. Занурюють пробірку у кристалізатор з водою,наповнюють її водою і розвертають отвором донизу так,щоб отвiр залишився під водою. Спрямовують кисень по газовiдвiднiй трубці у пробірку. Що відбувається? Чому кисень можна зібрати способом витіснення води? 3) (1 бал). Задання 3. Збирання кисню методом витісненя повітря. Чому кисень витісняє повітря і заповнює ємність? 4) (1 бал). Задання 4.Доведення наявності кисню за допомогою тліючої скупки. Що відбувається з тліючою скiпкою, коли її підносять до отвору посудини з киснем? 5) (1 бал). Які фізичні властивості кисню були продемонстровані у дослідах? 6) (1 бал). Висновок.Отже, кисень у лабораторії добувають Його можна зібрати **За кожне рiвняння 1 бал. Розставте коефіцієнти у хімічних реакціях: 7) Ag O → Ag + O21 8) AgCO3 → Ag + COzt+ Ozt 9) NaNO3- NaNO2 + O2↑ 10)Mn,O, MnO2 + Ozt 11) Cu(NO3)2 → CuO + NOz ↑+ O2↑ Допоможіть дам 30 балів!!!!!!!​