Предмет: Русский язык, автор: suleimenovaa7

составить рассказ из вопросов 1)что тает веснои?2)что праисходит веснои с деревьями?3)Какая одежда подходит для весны

Ответы

Автор ответа: Masha228111
2
Весна, очень красивое время года. Весной тает снег,и листья окрашиваются в красный, желтый и зеленый цвета. Весной очень много праздников. Например как, международный женский день, который проходит восьмого марта, день космонавтики, он празднуется двенадцатого апреля, и день победы! Самый важный день! его празднуют девятого мая. Весной, я очень люблю гулять со своими друзьями. У нас в городе, погода отличная! Я одеваю майку, шорты ,кеды и кепку. Я одеваю кепку, чтобы голову не напекло. Я очень люблю весну!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: niksWayf
Прочитай текст і виконай завдання.
Маруся Чурай
Є прадавні скарби, що намертво лежать у землі, і є живі скарби, що йдуть по землі від покоління до покоління, огортаючи глибинним чаром горошину людської душі. До таких скарбів належить і наша лірична пісня.

Погортайте сторінки сивих віків, вчитайтеся в прості і хвилюючі слова пісень, віднайдіть золоті ключі мелодій — і вам відкриється багато поетичних таємниць, ви почуєте голоси творців, імена яких розгубила історія, та так розгубила, що вже навряд чи й знайдемо багатьох сіячів, чия поетична нива, ставши народною, квітує по сонячній країні молочних рік, по всій землі українській.

І тільки інколи, крізь тумани часу, окреслиться схожа на легенду постать творця. До таких легендарних постатей часів Хмельниччини належить і народна поетеса Полтавщини Маруся Чурай.

Народжена для любові, сердешна в талані, вона не знала її радощів і всі свої надії, все своє любляче серце по краплині сточила в неперевершені пісні, що й зараз бентежно озиваються в наших серцях і вражають нас глибиною і щирістю висловленого в них почуття, чарівністю мелодій.

І зацвіла, закрасувала калиною на лугах нашого мелосу творчість народної оспівувачки козаччини.


Завдання:

1.Випиши виділені слова. Визнач і запиши спосіб творення цих слів. Познач орфограми, пов'язані зі змінами приголосних.
2.Утвори від поданих прикметників іменники із суфіксом -ин-. Запиши їх: німецький, угорський, словацький, слов’янський, турецький, рівненський, кріпацький, миргородський, панський, дрогобицький.
3.Виконай фонетичний розбір слова слов’янщина.
4.Добери твірні основи до слів гетьманщина, поточний.
5.Утвори й запиши словотвірний ланцюжок для слова рука.
6.Випиши речення останнього абзацу тексту та зроби його синтаксичний розбір.