Предмет: Физика, автор: Nastya22888

Судно дістало пробоїну у підводній частині глибині 3м . Чи зможе людина утримати пластир, яким закрила пробоїну, розвиваючи із середини судна зусилля 1200Н? Площа отвору пробоїни 3дм2 .

Ответы

Автор ответа: darkman0444
0
3дм2 = 0.03 м2
P = pgh = 1000 * 10 * 3 = 30000 (Па)
P=F/S
F=SP = 30000 * 0.03 = 900 (Н)
1200Н>900Н
Висновок:Так зможе.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: adolatsamikova89