Предмет: Физика, автор: Анатолій1997

1)Скільки молів складають 45г води?

2)Скільки молекул містять 2 г водяної пари? Пожалуста з розвязком!!!)) 

Ответы

Автор ответа: yurastolyar13
0

M(H2O) = 18 г/моль

то 45г H2O = 810 г

 

 

Масу молекули можна розрахувати, якщо відомо кількість молекул в даній речовині. Для цього поділите загальну масу речовини m на кількість частинок N (m0 = m/N). Наприклад, якщо відомо, що в 240 г речовини міститься 6? 10 ^ 24 молекул, то маса однієї молекули складе m0 = 240/(6? 10 ^ 24) = 4? 10 ^ (-23) м.

Похожие вопросы