Предмет: Физика,
автор: yanapikozh
корковий рятувальний круг має масу 4,8 кг. визначити підіймальну силу круга у прісній воді.
Ответы
Автор ответа:
18
F(A)=pgV
V=m/p=4,8кг/240кг/м³=0,02м³
F(A)=1000кг/м³*10Н/кг0,02м³=200Н
Ответ:200Н
V=m/p=4,8кг/240кг/м³=0,02м³
F(A)=1000кг/м³*10Н/кг0,02м³=200Н
Ответ:200Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Серёга0слв
Предмет: Английский язык,
автор: nikitarazygraev
Предмет: Математика,
автор: jezv
Предмет: Английский язык,
автор: arsen6129
Предмет: География,
автор: Аноним