Предмет: Математика,
автор: ga3574
За 5 кг печива заплатили 45 грн. Скільки треба заплатити за 8 кг печива.
Ответы
Автор ответа:
0
45:5=9(стоит 1 печиво)
9*8=72(грн)
9*8=72(грн)
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: sebnemmsp
Предмет: Русский язык,
автор: milkora2007
Предмет: Українська мова,
автор: urovasllime
Предмет: Математика,
автор: СМЕРШ
Предмет: Математика,
автор: maxshay