Предмет: Математика, автор: ga3574

За 5 кг печива заплатили 45 грн. Скільки треба заплатити за 8 кг печива.

Ответы

Автор ответа: danil24082001
0
45:5=9(стоит 1 печиво)
9*8=72(грн)
Похожие вопросы