Предмет: Химия,
автор: Філадельфія
обчислити об'єм сірчистого газу (н.у.), який виділяється в результаті взаємодії сірки з масою 9, 6 г з киснем об'ємом 4,48 л (н.у.)
Ответы
Автор ответа:
0
Решение:
S+O2=SO2
M(S)=32г/моль
n(S)=m/M=9.6/32=0.3моль
n(O2)=V/Vm=4.48/22.4=0.2моль
Т. к количество кислорода недостаток то расчеты ведем по нему :
n(O2)=n(SO2)=0.2моль
V(SO2)=n*Vm=0.2*22.4=4.48л
Ответ :4.48л
S+O2=SO2
M(S)=32г/моль
n(S)=m/M=9.6/32=0.3моль
n(O2)=V/Vm=4.48/22.4=0.2моль
Т. к количество кислорода недостаток то расчеты ведем по нему :
n(O2)=n(SO2)=0.2моль
V(SO2)=n*Vm=0.2*22.4=4.48л
Ответ :4.48л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: CEDBLACK
Предмет: География,
автор: ded0kk
Предмет: Обществознание,
автор: blacksquad
Предмет: Алгебра,
автор: kakichevaoksana