Предмет: Химия,
автор: mineros
за даним термохімічним рівнянням 4al+3o2 = 2al2o3, ΔH= -3251,4 кДж обчисліть массу кисню, який вступив у реакцію, якщо внаслідок реакції виділилося 6508,2 кДж теплоти
Ответы
Автор ответа:
0
решение:
х г 6508,2 кДж
4Al + 3O₂ = 2Al₂O₃
96 г 3251,4 кДж
х = 96 г · 6508,2 кДж3251,4 кДж = 192,2 г
х г 6508,2 кДж
4Al + 3O₂ = 2Al₂O₃
96 г 3251,4 кДж
х = 96 г · 6508,2 кДж3251,4 кДж = 192,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: donnikitin2017
Предмет: История,
автор: natashaqrishina83
Предмет: Химия,
автор: mnnm678
Предмет: Физика,
автор: Ivan200199