Предмет: Химия,
автор: sanyaOk15
Відносна густина за воднем алкану =29. Яка формула цієї сполуки
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(алкану)=Mr(водню)*D(по водню)
Mr=2*29=58 г/моль
Загальна формула алканів - CnH2n+2, звідси:
12n+2n+2=58
14n=58
n=4
Відповідь: C4H10
Mr=2*29=58 г/моль
Загальна формула алканів - CnH2n+2, звідси:
12n+2n+2=58
14n=58
n=4
Відповідь: C4H10
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: stanislavamenskaya
Предмет: Геометрия,
автор: milana09102007369121
Предмет: Английский язык,
автор: rtttrrrrtt
Предмет: Биология,
автор: ЧуПаКАбриЧ
Предмет: Химия,
автор: innazaletkina