Предмет: Химия, автор: мекнак

Відносна густина газу за воднем становить 17. Знайдіть масу 1,00 л (н. у.) цього газу.  Яка його відносна густина за повітрям???

Ответы

Автор ответа: helenknow
0
1)Зн Mr(газу)=17х2=34
2)Зн n=1/22.4=0,0446
3)Зн m=nxM=34x0.0446=1.52г
4)D(пов.)=34/29=1,17
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: hahahahacom666
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: sorbonna08