Предмет: Физика, автор: evil22

Машиніст поїзда, що рухався зі швидкістю 72 км/год, натискає на гальма, після чого поїзд, проїхавши ще 200 м, зупиняється. Яким було прискорення потяга під час гальмування? Скільки часу тривало гальмування?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Дано:

S=200м

Vo=72км/ч=20м/с

V=0м/с

t-?,a-?

S=(V^2-Vo^2)/2a=Vo^2/2a, a=(V-Vo)/t=Vo/t,   a=Vo/t

S=t*Vo^2/2Vo=Vot/2

t=2S/Vo

t=2*200/20=400/20=20c, a=20/20=1м/с2

 

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: mariaakinfeeva
Предмет: История, автор: Аноним