Предмет: Физика, автор: NikUSka

Літак рухаючись рівноприскорено, розганяється при зльоті за 16с і набуває при цьому швидкості 172,8 км/год. Визначте прискорення літака і пройдений ним при розгоні шлях.

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Дано

t=16c

v=172.8 км/ч=48 м/с

vo=0 м/с

a-?

S-?

РЕШЕНИЕ

a=(v-vo)/t=48/16=3 м/с2

S=vo*t+at^2/2=3*16^2/2=384 м

Ответ  ускорение   3 м/с2  путь при разгоне  384 м

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Dimapul
Предмет: Алгебра, автор: КнягиняОльга