Предмет: Физика,
автор: Cuberoff
Визначити енергію магнітного поля котушки індуктивністю 400мГн, Якщо в ній тече струм силою 0,02 кА
Ответы
Автор ответа:
0
W=LI^2/2
W=1/2*400*10^-3*(0,02*10*3)^2=80 Дж
W=1/2*400*10^-3*(0,02*10*3)^2=80 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: superssky1337
Предмет: Алгебра,
автор: 1valeria
Предмет: Русский язык,
автор: Sikddnv53
Предмет: Математика,
автор: matveikinayuly