Предмет: Химия,
автор: maarii
Обчисліть масу осаду який утворюється при взаємодії 0,4 моль натрій гідроксиду з достатньою кількістю ферум(2) нітрату.
Ответы
Автор ответа:
0
2NaOH+Fe(NO3)2=Fe(OH)2+2NaNO3
n(Fe(OH)2)=0,2моль
m=M×n
M(Fe(OH)2)=56+(1+16)×2=90
m(Fe(OH)2)=90×0,2=18г
n(Fe(OH)2)=0,2моль
m=M×n
M(Fe(OH)2)=56+(1+16)×2=90
m(Fe(OH)2)=90×0,2=18г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: madikhanshaiym
Предмет: Другие предметы,
автор: krikitti
Предмет: Английский язык,
автор: bekkalievbekarys0
Предмет: Геометрия,
автор: лялЬkа