Предмет: Физика, автор: 12134156

1. фокусна відстань ока людини приблизно 20мм. Яка його оптична сила?
2. якою має бути бути сила світла ліхтаря що освітленість тротуару пид ним доривнюе 20 люксив. якщо лихтар висить на висоти 5 м?

Ответы

Автор ответа: Yulia12062001
0
 Дано :                                            D=1_                D= 1:0,020=50 дптр
                                                          F
F= 20 мм =0,020 см.
_______________________
D= ?
Вроді так:з
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: aleksandralagno