Предмет: Физика,
автор: AgureevSa
За температури 27 градусів тиск розрідженого повітря в
мініатюрній рентгенівській трубці становить 25мПа. Об'єм трубки дорівнює
5*10^-6м. Молярна маса повітря -0.029 кг/моль. Яка кількість речовини міститься
в трубці?
Ответы
Автор ответа:
0
V=(m/M)×RT
m= pVM/RT
m= 0.025×5×10^-6×0.029/8.31×300
m= 1.454×10^-12 (кг)
n(к-сть речовини)= m/M
n= 1.454×10^-12/0.029 = 50.13×10^-12 (моль)
Відповідь: n=50.13×10^12 моль
m= pVM/RT
m= 0.025×5×10^-6×0.029/8.31×300
m= 1.454×10^-12 (кг)
n(к-сть речовини)= m/M
n= 1.454×10^-12/0.029 = 50.13×10^-12 (моль)
Відповідь: n=50.13×10^12 моль
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: nikovnanika08
Предмет: Алгебра,
автор: micle007
Предмет: Алгебра,
автор: emilka121
Предмет: Математика,
автор: katetrawnboo5z