Предмет: Математика,
автор: Tatyana02121981
Купили два кавуни. Маса першого була більша за масу другого на 1,8 кг, а маса другого кавуна в 1,4 раза менша від маси першого. Ціна 1 кг кавуна 1,6 грн. Скільки заплатили за два кавуни разом?
Ответы
Автор ответа:
0
Извините но вы из Украины ?
Автор ответа:
0
1.4*x=x+1.8
x=1.8/0.4=4.5 масса другого
4.5+1.8=6.3 масса першого
(4.5+6.3)*1.6=17.28 заплатили за все
x=1.8/0.4=4.5 масса другого
4.5+1.8=6.3 масса першого
(4.5+6.3)*1.6=17.28 заплатили за все
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 60cRaZy60
Предмет: Русский язык,
автор: armen55526
Предмет: Литература,
автор: TED230802
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним