Предмет: Физика, автор: Segei

скільки часу тривав електроліз якщо при силі струму 500А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?

Ответы

Автор ответа: vlad310362
0

m=kIt

t=m/kI

k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

 

t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: simaksis
Предмет: Алгебра, автор: kirill1208olaxc