Предмет: Химия,
автор: Аноним
Який об-єм метану(н.у)потрібний для синтезу 30т мурашиної кислоти,якщо її вихід становить 90% від теоретично можливого?
Ответы
Автор ответа:
0
x 30 т
2CH4+3 O2=2 HCOOH +2 H2O
44.8 60 90=30*100х
90х=3000
х=33.3
х=33.3*44.860=24.8 м3 или24888.8л
2CH4+3 O2=2 HCOOH +2 H2O
44.8 60 90=30*100х
90х=3000
х=33.3
х=33.3*44.860=24.8 м3 или24888.8л
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: sofiya110909g
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Witty08
Предмет: Алгебра,
автор: Vladislav616
Предмет: Алгебра,
автор: swalekseysw1996