Предмет: Химия,
автор: marnabajjchuk8
поможіть!!!!!!на к.р.!!!срочьно!!!!!!
розрахуйте масу алюмінію,необхідну для відновлення заліза із феруму (3) оксиду масою 1 тонна,що містить 20% домішок
Ответы
Автор ответа:
0
хкг 800кг
2Al+Fe2O3=Al2O3+2Fe
54г 160г
ω(Fe2O3=100%-20%=80%
m(Fe2O3)=1000кг*80%/100%=800кг
х=54*800/160=270кг
2Al+Fe2O3=Al2O3+2Fe
54г 160г
ω(Fe2O3=100%-20%=80%
m(Fe2O3)=1000кг*80%/100%=800кг
х=54*800/160=270кг
Автор ответа:
0
спасибо большое!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: dunyasha33
Предмет: Математика,
автор: ayanyt087
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: Спортивная