Предмет: Физика,
автор: vzuh1935
Дротина довжиною 50 см із струмом 2 А знаходиться у перпендикулярному до неї магнітному полі з індукцією 100 мТл. Яку роботу виконає сила Ампера при переміщенні дротини на відстань 1 м у напрямку, перпендикулярному як до дротини, так і до напрямку поля? Відповідь записати у Дж.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
0
Пояснення:
- Робота, виконана силою, діючою на провідник у магнітному полі при його переміщенні, обчислюється за формулою:
W = F ⋅ d ⋅ cos(θ)
W - робота
F - сила, що діє на провідник в магнітному полі
d - відстань переміщення
θ - кут між напрямком сили і напрямком переміщення.
У даному випадку провідник рухається перпендикулярно до магнітного поля, тому θ = 90° і cos90° = 0. Таким чином, формула для роботи спрощується до: W = F ⋅ d ⋅ 0 = 0
- Це означає, що сила Ампера не виконує роботу при переміщенні дроту у перпендикулярному напрямку до магнітного поля. Робота дорівнює нулю.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kudrikviktoria98
Предмет: Алгебра,
автор: nurlanalihan460
Предмет: Алгебра,
автор: nkdforyou
Предмет: Биология,
автор: shaurma2004
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: wera1234wer