Предмет: Химия, автор: vikalaenko

СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛОВ
Установіть відповідність між формулою речовини та їхніми відносними молекулярними масами 1) 135 А) СuО 2) 107 Б) Н2SО4 3) 98 В) Fе(ОН)3 Г) СuСІ2

Ответы

Автор ответа: rhfcfdtw
3

Відповідь:

1)135=Г) СuСІ2

2)107=В) Fе(ОН)3

3) 98=Б) Н2SО4

А) СuО--немає відповідності

Пояснення:

Mr[CuO] = Ar[Cu] + Ar[O] = 64 + 16 = 80

Mr[H2SO4] = Ar[H] * 2 + Ar[O] * 4 + Ar[S] = 1.* 2 + 16 * 4 + 32= 98

Mr[Fe(OH)3] = Ar[H] * 3 + Ar[Fe] + Ar[O] * 3 = 1. * 3 + 56 + 16 * 3 = 107

Mr[CuCl2] = Ar[Cl] * 2 + Ar[Cu] = 35,5 * 2 + 64 = 135

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: madinatolubaeva18
Предмет: Математика, автор: dzeraartur
Предмет: Математика, автор: elvira20091970
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним