Предмет: Физика,
автор: denisgruzd3
Корабль рухається вздовж мерідіани на північ зі швидкістю v=72км/ч. На яку відстань, і в якому напрямку корабель відклониться від курсу за час t=0,1 доби? Корабель знаходиться на широті f=30*
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Вектор швидкості катера Ѵ щодо води є вектор, рівний сумі вектора швидкості корабля W відносно води і вектор швидкості катера ѵ відносно корабля. V^2=W^2+v^2-2*W*v**cos(45)= 42. 3^2+30^2-2*43.2*30*sqrt(2)/2=900 V=30 км/ год Так як величини V i v рівні, то кут між швидкістю кораблі і катери 45 гр., тобто катер рухається на південний схід.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: daspak7726
Предмет: Немецкий язык,
автор: mashashcherbachenko2
Предмет: Алгебра,
автор: q3ll0K1tt
Предмет: Математика,
автор: daniyarchikmoi
Предмет: Українська мова,
автор: nadiafetissova6