Предмет: История, автор: jkxzhz4tt4

Охарактеризуйте середньовічний світ Західної Європи використовуючи поняття; стани, феод, цех, гульдя, лихварство, міська комуна.

Ответы

Автор ответа: bravilmaksim
0

Відповідь:

Середньовічний світ Західної Європи був організований в основному на основі феодальної системи та був поділений на різні соціально-економічні структури.

У середньовічній Західній Європі суспільство було поділено на три основні "стани" або класи - дворянство, духовенство та селянство. Дворянство мало земельними володіннями і владою, духовенство становило церковну ієрархію, а селянство працювало землі і забезпечувало основний економічний ресурс.

Феод: система була центральною структурою середньовічного суспільства. Вона ґрунтувалася на ідеї васальних відносин, коли землевласник – сеньйор передавав ділянку землі в оренду васалу в обмін на військову службу та вірність.

Цех та гільдія: Цехи та гільдії були організаціями ремісників у містах. Цех був об'єднання майстрів, котрі займаються одним і тим самим ремеслом, тоді як гільдії були асоціаціями, що захищали інтереси та визначали правила професійної діяльності своїх членів.

Лихварство: Лихварство було практикою надання грошей під високі відсотки. Лихварі, а також банкіри, виступали як кредитори і позикодавці, які здійснювали грошові операції в умовах величезних процентних ставок.

Міська комуна: Міська комуна, або комуна у ширшому сенсі, являла собою організацію городян або жителів певної території для спільного захисту, самоврядування та регулювання економічної діяльності.

Ці поняття відображають різноманітні аспекти організації та економічного життя середньовічної Західної Європи, ілюструючи складний соціальний та економічний устрій цієї епохи.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: mm8647027
Допоможіть будь-ласка

(1) Я син свого часу і весь належу сучасникам своїм. (2) Коли/ж обертаюсь я часом до кри- ниці з якої пив колись воду і до моєї білої пр..вітної хатини і посилаю їм у далеке м..нуле свое благословен..и я роблю ту лише помилку» яку роблять душі народні живі всіх епох і народів згадуюч.. про не/забутні чари д..тинства. (3) Світ о..кривает..ся перед ясними очима перших літ пізнав..я всі вражен..ия бут..я зл..вают..ся в не/вм..рущу гармонію людяну дорогоцін..у. (4) Сумно і смутно людині, коли висихає і сліпне уява коли об..ртаючись до най/дорожчих дж.рел д.тинства та юнацтва нічого не бачить вона дорогого не буденного коли ні/що не/rple 11 не/будить радості. (5) Бе..барвна людина ота яку посаду не/посідала/б вона і труд її, що не зігрітий теплим промін..ям часу бе..барвний.... (6) Нема тепер уже таких річок, як ти була колись, Десно. (7) Благословен..а будь моя не займана дівице Десно бо згадуюч.. тебе вже много літ я добрішав почував себе не/вич..рпно 6..гатим і щедрим. (8) Так багато дала ти мені подарунків на все жит..я. (9) Щасливий я що народився на твоєму березі що пив у не/забутні роки твою м..яку в..селу сиву воду лічив у тобі зорі на п...р..кинутому небі що досі дивлячись часом у/низ не/втратив щаст..я бач..ти оті зорі навіть у буден.. их калюжах на жит. свих шляхах (За О. Довженком).



1. Упишіть пропущені літери в слова, зніміть риски.



3. Визначте стиль тексту.



4. Складнопідрядні речення з кількома підрядними частинами



5. Складнопідрядні речення з неоднорідною підрядністю



6. Складнопідрядні речення причини



7. Відповідає схемі [ ], ( ), [, ( ), ] речення



8. Відокремленою обставиною ускладнено
Предмет: Алгебра, автор: rizvanahmedoff