Предмет: Химия,
автор: verwlee
СРОЧНО!!
В якому об'ємі води слід розчинити 25г. солі, щоб утворився розчин з масовою частвою речовини 12,5%?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
200
Объяснение:
25г - 12.5%
х - 100%
Множимо і ділимо крест нахрест, і виходить (25×100):12.5 = 200
Автор ответа:
0
Ответ:
m(р-ра)=m(в-ва)*100%/W(в-ва)=25*100/12,5=200 г
т(р-ля)=m(p-pa)-т (в-ва)=200-25=175 г=175 мл
Объяснение:
якщо допомогла поставь ♥️
;>
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fedotova20111991
Предмет: Алгебра,
автор: kamillka1510
Предмет: Українська мова,
автор: ungureannatasa
Предмет: Математика,
автор: salatik86