Предмет: Физика, автор: kostiakolosov915

Виришити з повним розв'язком
Знайти загальну потужність всього кола P, якщо загальна напруга дорівнює U = 120 В, опори навантаження дорівнюють R1 = 40 Ом, R2 = 10 Ом, R3 = 40 Ом, R4 = 12 Ом.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 240Вт

Объяснение:

Дано:

R1 = 40 Ом,

R2 = 10 Ом,

R3 = 40 Ом,

R4 = 12 Ом.

U= 120 В

-------------------

Р-?

Р=U²/R

R=R3+R1*R2/(R1+R2)+R4=40+40*10/(40+10)+12=60 Ом

Р=120²/60=240Вт


nmau85263: Помогите пожалуйста с вопросами!
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Kirk507