Предмет: Химия,
автор: polisukanastasia72
Срочно!!(20 минут)
Обчисліть масу осаду, одержаного в результаті взаємодії розчинв купрум ІІ броміду масою 250г з масовою частвою солі 42% і надлишку розчину натрій гудроксиду
Ответы
Автор ответа:
1
відповідь: 27,55 г.
кількість молей CuBr2 = маса розчину * масова частка
кількість молей CuBr2 = 223,35г/моль 250г* 0,42 ≈ 0,4714 моль.
кількість молей осаду Cu(OH)2 буде половиною кількості молей CuBr2, тобто 0,4714 моль * 12=0,2357 моль 0,4714 моль * 21= 0.2357моль.
маса осаду Cu(OH)2 = кількість молей Cu(OH)2 * маса молекули Cu(OH)2
маса осаду Cu(OH)2 = 0,2357 моль * (63,55 + 2 * 15,999 * 2) ≈ 27,55 г.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: katia359
Предмет: Українська мова,
автор: Ananimus4567
Предмет: Математика,
автор: kayapermiachkova
Предмет: Химия,
автор: DirolWhite