Предмет: Химия,
автор: irynakalahan
Срочно!!!!Який об'єм займе водень (H₂) масою 8г ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m= M*v v=m/M
M(H2)=2 г/моль
v=0.8г/2 г/моль=0,4 моль
V=v*Vm Vm=22.4 л/моль
V=0.4моль*22.4л/моль=8.96л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Ananimus4567
Предмет: Математика,
автор: kayapermiachkova
Предмет: Українська мова,
автор: tanyadobronos161090
Предмет: Математика,
автор: Sfvt
Предмет: Музыка,
автор: valeriasologub51