Предмет: Химия, автор: ulianajden11

Обчислити відносну молекулярну масу речовини Na3PO4. Розв'язання записати

Ответы

Автор ответа: ekaterinamuntan28
0

Розв'язання:

Відносна молекулярна маса речовини - це сума відносних атомних мас атомів, що входять до її складу, помножена на число атомів кожного елемента.

В молекулі Na3PO4 міститься три атоми натрію, один атом фосфору і чотири атоми кисню.

Відносна атомна маса натрію дорівнює 22,99 г/моль, відносна атомна маса фосфору дорівнює 30,97 г/моль, а відносна атомна маса кисню дорівнює 16 г/моль.

Тоді відносна молекулярна маса Na3PO4 дорівнює:

M(Na3PO4) = 3 * 22,99 + 30,97 + 4 * 16

M(Na3PO4) = 68,97 + 30,97 + 64

M(Na3PO4) = 163,94 г/моль

Отже, відносна молекулярна маса речовини Na3PO4 дорівнює 163,94 г/моль.

Відповідь: 163,94 г/моль

Похожие вопросы