Відстань між двома містами дорівнює 420 км. Автомобіль рухається цим шляхом зі швидкістю 20 км/год. За скільки часу він подолає цю відстань? Як змінюватиметься час, якщо зменшити швидкість вдвічі, збільшити швидкість вдвічі, збільшити швидкість втричі? Заповніть табличку.

Ответы
Швидкість автомобіля: 20 км/год
Відстань: 420 км
1) Час, за який автомобіль подолає відстань:
Час = Відстань / Швидкість = 420 км / 20 км/год = 21 год
2) Зменшимо швидкість вдвічі:
Швидкість = 20 км/год / 2 = 10 км/год
Час = Відстань / Швидкість = 420 км / 10 км/год = 42 год
3) Збільшимо швидкість вдвічі:
Швидкість = 20 км/год * 2 = 40 км/год
Час = Відстань / Швидкість = 420 км / 40 км/год = 10.5 год
4) Збільшимо швидкість втричі:
Швидкість = 20 км/год * 3 = 60 км/год
Час = Відстань / Швидкість = 420 км / 60 км/год = 7 год
Таблиця:
------------------------------------------
| Варіант зміни швидкості | Час |
------------------------------------------
| Початкова швидкість | 21 год |
------------------------------------------
| Зменшена вдвічі швидкість | 42 год |
------------------------------------------
| Збільшена вдвічі швидкість | 10.5 год |
------------------------------------------
| Збільшена втричі швидкість | 7 год |
------------------------------------------